دانلود

دانلود آپدیت iLO4 Firmware سرورهای اچ پی Gen8 و Gen9

دانلود آپدیت iLO4 Firmware

دانلود آپدیت iLO4 Firmware – اگر با سرورهای HP آشنایی داشته باشید، حتما نام iLO به گوشتان رسیده است. iLO قابلیتی است که در سرور HP تعبیه شده است و به شما این امکان را می‌دهد تا از راه دور بتوانید به‌طور کامل سرور را مدیریت کنید. از ویژگی‌های کلیدی iLO می‌توان به مدیریت، رصد و مانیتورینگ تمامی منابع سرور در هر لحظه اشاره کرد. iLO4 قابلیتی است که در سرورهای اچ پی نسل 8 و 9 تعبیه شده است. این قابلیت در کنار منابع و امکاناتی که در اختیار ادمین سرورها قرار می‌دهد؛ به واسطه ارتباط با اینترنت، خطرات و مخاطراتی را نیز به‌همراه دارد که نیاز است به مرور با به‌روز رسانی مستمری که کمپانی HP ارائه می‌دهد، iLO هم آپدیت شود. توجه داشته باشید که برای آپدیت iLO سرورهای HP G8 و HP G9 حتما باید با کارشناسان فنی ماهان شبکه ایرانیان هماهنگی‌های مربوطه را انجام دهید. این به‌روز رسانی برای سرورهای زیر مناسب است:

این آپدیت تنها شامل سرورهای بالا نمی‌شود و شما می‌توانید برای سرورهایی که دارای نسخه iLO4 هستند، استفاده کنید.

دانلود آپدیت iLO4 Firmware

توجه: نسخه‌ای که در این قسمت برای شما قرار داده شده است، تا لحظه نگارش این محتوا، آخرین نسخه ارائه شده برای سرورهای اچ پی است.

دانلود آپدیت iLO4 Firmware همراه با فایل exe برای نصب مستقیم روی ویندوز، البته دقت کنید که برای این موضوع سیستم عامل باید مستقیم روی سرور نصب شده باشد.

چنانچه نیاز به فایل bin برای نصب از وب کنسول iLO دارید، لینک زیر را دانلود کنید:

نسخه‌های قدیمی از طریق لینک‌های زیر در دسترس هستند، این لینک‌های دانلود به‌صورت مستقیم از سایت HP قرار داده می‌شود. از این‌رو حتما با آیپی غیر از ایران، اقدام به دانلود کنید. لینک‌های زیر برای بروزرسانی از طریق محیط لینوکس است. اگر نیاز به نصب از طریق محیط وب iLO دارید، حتما از طریق نرم افزار 7-zip فایل را اکسترکت نمایید و سپس فایل .bin را از طریق محیط وب iLO نصب کنید.

نحوه اکسترکت در محیط لینوکس

$ chmod +x CP022551.scexe
$ ./CP022551.scexe –unpack=/tmp/iLO3
$ ls -l /tmp/iLO3
..
ilo3_180.bin

..

نحوه اکسترکت در محیط ویندوز

استخراج فایل در محیز ویندوز از طریق نرم افزار 7zip انجام می‌شود. دقت کنید دوبار اکسترکت نمایید!

لینک دانلود نرم افزار 7zip

دانلود آپدیت iLO4 Firmware

آپدیت نسخه‌های پیشین iLO4

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *