گارانتی یکی از مهم‌ترین مولفه‌هایی است که هنگام خرید محصولات مورد توجه مشتری قرار می‌گیرد. هنگامی که مشتری محصولی را خریداری می‌کند می‌خواهد مطمئن باشد که اگر برای محصول مشکلی پیش آید، می‌تواند برای رفع آن به فروشنده رجوع کند. به همین دلیل تصمیم گرفته‌ایم برای اطمینان خاطر مشتریان عزیز، گارانتی طلایی ماهان شبکه ایرانیان را ارائه دهیم تا رابطه طولانی‌تری با مشتریانمان داشته باشیم و اثبات کنیم که پشت کیفیت محصولاتمان ایستاده‌ایم. 

گارانتی طلایی ماهان شبکه ایرانیان

ویژگی‌های گارانتی ماهان شبکه ایرانیان

گارانتی ماهان شبکه ایرانیان

کاهش هزینه‌های تعمیر

پشتیبانی نامحدود ماهان شبکه ایرانیان

پشتیبانی اینترنتی 24 ساعته

free service

خدمات رایگان برای تعویض قطعات

support

ارسال نیروی فنی در کمترین زمان ممکن

Original

تضمین 10 ساله تامین قطعات

exchange

تعویض درجا کلیه قطعات سرور

شرایط عمومی گارانتی محصولات

  1. خدمات گارانتی فقط برای تعمیر یا سرویس دستگاه بوده و شامل ارائه خدمات رایگان برای تعویض قطعات و دستمزد تعمیر می‌باشد. ایراداتی که ناشی از طراحی، متریال، مونتاژ شده که در اثر استفاده نرمال از دستگاه در طول دوره گارانتی بروز می‌نماید. این خدمات در برگیرنده تعویض قطعه رایگان و اجرت تعمیر رایگان است. 
  2. دستگاه های دارای گارانتی هستند که دارای برچسب ضمانت نامه باشند. بدیهی است جهت استفاده از خدمات گارانتی ارایه فاکتور فروش ضروری است.
  3. مدت زمان دوره گارانتی دستگاه‌های نو 12 ماه است. 

4. مدت زمان گارانتی برای محصولات استوک 3 ماه می‌باشد. 

5. کلیه محصولاتی که دارای نصب رایگان هستند، نصب توسط نماینده مجاز شرکت اجباری بوده و ملاک شروع گارانتی، تاریخ نصب دستگاه است.

6. هر نوع دستکاری، خدشه یا کنده شدن برچسب سریال یا هولوگرام، مشخصات دستگاه یا هر نوع دستکاری یا آسیب برگ ضمانت نامه سبب باطل شدن گارانتی می‌شود. 

7. با توجه به حساسیت پاور سرور HP به ضربه خوردن و حمل و نقل، شرکت ضمانتی در قبال پاور این دستگاه‌ها که در اثر حمل و نقل آسیب دیده‌اند، ندارد. 

چه مواردی شامل گارانتی ماهان شبکه ایرانیان می‌شود؟

شرکت ماهان شبکه ایرانیان خود را ملزم می‌داند که تمام کالاهایی که فاکتور می‌زند و به مشتری تحویل می‌دهد؛ شامل گارانتی باشد. لذا تمام کالاهایی که از طرف این شرکت به فروش می‌رسد، بدون قید و شرط شامل گارانتی می‌باشد. مشتریان عزیز توجه داشته باشند که تمامی محصولات ماهان شبکه ایرانیان پلمپ شرکتی دارند و با گارانتی 3 ماهه، 6 ماهه و یکساله عرضه می‌شوند. البته پردازنده دارای یک هفته مهلت تست می‌باشد. بسته به مدل و نوع کالا یکی از گارانتی ها روی فاکتور لحاظ می‌شود. البته شما می‌توانید درخواست گارانتی دو ساله نیز داشته باشید که در این‌صورت باید اطلاع دهید تا هزینه‌های مربوطه روی فاکتور شما محاسبه شود. 

کدام دسته از محصولات شامل گارانتی می‌شوند؟

همه محصولات ارائه شده شامل گارانتی است. فقط تنها کالاهایی که از برندهای خاص با گارانتی‌های خاص که طبق درخواست مشتری تهیه می‌شود شامل گارانتی شرکتی است که کارت گارانتی به همراه محصول ارسال می‌شود. 

کدام دسته از کالاها گارانتی ندارند؟

هیچ کالایی بدون گارانتی توسط ماهان شبکه ایرانیان به فروش نمی‌رسد.

در صورتی که کالا ایراد فنی داشته باشد، چگونه باید آن را مرجوع کرد؟

ایراد فنی به‌ندرت پیش می‌آید ولی اگر درب دستگاه باز نشده باشد و دستگاه پلمپ باشد، مشتری با هزینه حمل و نقل از جانب ما، کالا را به محل شرکت ارسال می‌کند و  ما کالای معیوب را به‌سرعت با کالای دیگری جایگزین می‌کنیم. محل دریافت و تحویل سرور شرکت ماهان شبکه ایرانیان است، اگر بعد از خروج از شرکت شکستگی یا هر اتفاقی دیگری افتد، مسئولیت با مشتری است زیرا ما کالا را سالم تحویل می‌دهیم. بنابراین حوادث پس از خروج کالا از شرکت، دستگاه را از گارانتی خارج کرده و امکان مرجوعی وجود ندارد.

مشتری حداکثر تا چه مدت زمانی می‌تواند ایراد فنی کالا را گزارش دهد؟

کالا سه ماه گارانتی کلی دارد و در این سه ماه مشتری می‌تواند ایرادات فنی را گزارش دهد تا بررسی‌های لازم از جانب ماهان شبکه ایرانیان انجام شود. ولی اگر کمتر از یک هفته کاری ایرادات گزارش داده شود؛ کالا سریع‌تر جایگزین می‌شود. 

آیا آسیب دیدگی هنگام حمل و نقل نیز شامل گارانتی می‌شود؟

توجه داشته باشید هر شخصی که کالا را تحویل می‌گیرد چه پیک باشد و چه راننده تاکسی، نماینده مشتری محسوب می‌شود و اگر در این بین اتفاقی برای کالا بیفتد (شکستگی، افتادن کالا یا دزدیده شدن)، مسئولیت آن برعهده مشتری است

نحوه اطلاع از مدت زمان باقی مانده کالا به چه صورت است؟

تمام کالاها دارای فاکتور فروش هستند و داخل فاکتور مدت زمان گارانتی ذکر شده است و بر اساس تاریخ ذکر شده می‌توانید برای استفاده از گارانتی اقدام کنید. 

هزینه ارسال کالای آسیب دیده با خریدار است یا فروشنده؟

 اگر دستگاه به شرکت تحویل داده شود و مشخص شود که کوتاهی از جانب شرکت بوده است (به‌عنوان مثال عدم نصب کابل SAS، عدم انجام دیتکت هارد و…)، هزینه با شرکت است. 

اگر مشتری از خرید خود منصرف شود، درخواست مرجوعی به کالا تعلق می‌گیرد یا خیر؟

تمام تلاش ماهان شبکه ایرانیان، ارسال بهترین کالا برای مشتری است ولی اگر بنابه دلایلی مشتری از خرید منصرف شود تنها درصورتی درخواست مرجوعی پذیرفته می‌شود که دستگاه باز نشده باشد و کالا شکستگی و آسیب فیزیکی نداشته باشد و حداکثر 2 روز از زمان تحویل کالا گذشته باشد.