در حال نمایش 26 نتیجه

نمایش همه

خرید قطعات سرور HP
خرید سرور HP صرفا شامل خرید شاسی سرور نمی‌شود و باید با گذشت زمان یکسری قطعات جانبی دیگر نیز برای سرور خریداری شود. قطعاتی مانند رایزر دوم، کدی هارد، انواع کابل، مبدل‌ها، باکس هارد و… در دسته بندی قطعات سرور قرار می‌گیرند.
انواع قطعات سرور اچ پی

خرید رایزر دوم گرافیک برای سرور HPE
یکی از قطعات جانبی مهم در سرور اچ پی ، رایزر است که اگر با گذشت زمان شما به این نتیجه رسیدید که نیازمند نصب کارت گرافیک، کارت شبکه یا کارت‌های فیبر استوریج هستی، باید اقدام به خرید رایزر دوم روی سرور اچ پی خود کنید.
خرید bay2 سرور HP
یکی دیگر از قطعات جانبی سرور که با گذشت زمان خرید آن برای شما لازم می‌شود، بی دوم و سوم برای سرورهای DL380 G6 G7 G8 G9 G10 است. این قطعه زمانی برای شما کارایی دارد که بخواهید ظرفیت فضای ذخیره سازی خود را افزایش دهید.
کابل سرور اچ پی
یکی از قطعات جانبی بسیار مهم و کاربردی سرور اچ پی، کابل سرور است که انواع مختلفی دارد. مثلا کابل برق سرور اچ پی ، کابل سس سرور اچ پی و یا کابل باتری سرور که همه این قطعات پارت نامبر مخصوص به‌خود را دارند و در هنگام خرید کابل سرور دقت داشته باشید که پارت نامبر قطعه با سرور شما سازگاری داشته باشد.
تجهیزات ذخیره سازی Tape
یک مورد دیگر هم خرید نوارها یا tape اچ پی برای ذخیره سازی، tape است که هر وقت ظرفیت آن tape ها پر شد باید عوض کنید.
دی وی دی رم سرور HP
تا نسل G8 سرورهای اچ پی معمولا دی وی دی رام روی خود سرور تعبیه می‌شد ولی از نسل‌های بالاتر به دلایل امنیتی دیگر این قطعه روی سرور قرار نگرفت. دزدی و کپی برداری از اطلاعات شرکت‌ها و سرورها علت اصلی این مورد بود. از این‌رو اگر خریدار سرور G9 نیاز به این قطعه داشته باشد باید جداگانه درخواست خرید DVD ROM را نیز بدهد تا فروشنده این مورد را روی سرور او لحاظ کند. برای همین در نسل‌های جدید دی وی دی رام همراه مدیا بی یا Media Bay نیاز است که نصب گردد.
ماژول امنیتی TPM
همانطور که برای حفظ و نگهداری هارد سرور و عدم دسترسی دیگران نیاز به خرید بزل کیت دارید، برای حفظ سرور از دسترسی‌های غیر مجاز نیز نیاز به خرید ماژول TPM دارید. این ماژول یک چیپ است که روی سرور شما نصب می‌شود و به ایمن نگه داشتن سرور اچ پی شما کمک می‌کند.
خرید و فروش تجهیزات سرور
قیمت قطعات سرور HP