در حال نمایش 2 نتیجه

نمایش همه

کمپانی EMC، شرکتی آمریکایی است که در زمینه تولید محصولات ذخیره‌سازی و امنیت اطلاعات، محاسبات ابری، مجازی سازی و… فعالیت می‌کند. در سال 2016 میلادی سهام این شرکت توسط کمپانی DELL خریداری شد و از آن پس محصولات این شرکت در قالب سرور، استوریج، امنیت اطلاعات، شبکه و زیرساخت‌های آن دسته بندی شد. یکی از محبوب‌ترین محصولات Dell EMC ، در ایران استوریج یا ذخیره‌ساز‌های این شرکت است. قابل ذکر است که شرکت ای ام سی (EMC) بزرگترین شرکت ارائه کننده سیستم‌های ذخیره‌سازی اطلاعات کامپیوتری در دنیاست.

قیمت سوئیچ Dell EMC

از طرفی کمپانی Dell EMC به شرکت انبارش داده‌های رایانه‌ای (Computer data storage) معروف است. توسط فناوری انبارش ابری، قطعات کامپیوتری و دستگاه‌های ذخیره ساز به حفظ داده‌های دیجیتال می‌پردازند.
تجهیزات ذخیره سازی emc، در مقایسه با دیگر شرکت‎ها از سطح بالاتری برخوردار بوده، این شرکت جهت رفع نیاز مشتریان محصولات ذخیره ساز سری VNX و VNXe را ارائه کرده است.
برای آشنایی با محصولات ذخیره ساز Dell EMC، خواندن ادامه مطلب را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

محصولات کمپانی DELL EMC

فروش سوئیچ Dell EMC

کمپانی DELL EMC محصولات خود را برای رفع نیاز سازمان‌های کوچک تا بزرگ طراحی کرده است. این شرکت به صورت تخصصی بر روی محصولات مربوط به شبکه و امنیت و ذخیره سازی اطلاعات متمرکز شده است. در سطح جهانی سرور‌ها و استوریج‌های این شرکت در رده بالایی تولید شده اند. برند Dell EMC همواره جز پیشتازان صنعت سرور و Storage در جهان بوده است و محصولات این شرکت به جدیدترین و به روز‌ترین تکنولوژی‌‌ها مجهز است.
در این مقاله به معرفی سرور Dell EMC، استوریج و سوئیچ برند Dell EMC می‌پردازیم:

سرور Dell EMC

قیمت سرور Dell EMC

سرور‌های کمپانی Dell EMC در دو دسته رکمونت و تاور دسته بندی می‌شوند. سرورهای رکمونت که برای نصب به یک قفسه یا رک برای نصب نیاز دارند، دارای فرم ظاهری افقی بوده و در تنوع مختلفی ارائه شده است. سرورهای Tower یا ایستاده Dell EMC، از لحاظ ظاهری شبیه کیس‌های کامپیوتری هستند، دارای مدل‌های متنوعی هستند.

استوریج Dell EMC

تجهیزات ذخیره‌سازی emc، برای استفاده در سازمان‌ها و دیتاسنتر‌ها تولید شده است. این دستگاه‎‌های ذخیره ساز به سیستم‌های مدیریت هوشمند اطلاعات مجهز شده‌اند و از جهت امنیت دیتا‌ها، حفاظت فوق العاده‌ای را ارائه می‌دهند. ذخیره ساز EMC، در ظرفیت‌های مختلف و با عملکرد بالا برای رفع نیاز کاربران و سازمان‌ها تولید شده است. استوریج‌های Dell EMC دارای ویژگی‌های کاربردی فراوانی است که آنها را به محبوب ترین Storage‌ها در شرکت‌ها تبدیل کرده است. ذخیره ساز‌های Unity، Unity-XT، VNX-E و VNX را می‌توان جز این دسته نام برد. این سیستم‌های ذخیره سازی مقیاس پذیر برای حجم‌های کاری متوسط و بزرگ ارائه شده است.

استوریج Dell EMC

برای خرید ذخیره‌ساز EMC، پیشنهاد می‌کنیم به نمایندگی فروش تجهیزات ذخیره‌ساز EMC مراجعه کنید. جالب است بدانید که فروش تجهیزات EMC در سایت ماهان شبکه ایرانیان فراهم شده است. این محصولات را می‌توانید با گارانتی معتبر و با منصفانه‌ترین قیمت از سایت ما تهیه نمایید.

سوئیچ Dell EMC

سوئیچ شبکه تولید شده توسط کمپانی Dell EMC نیز مورد استفاده بسیاری از کاربران است. سوئیچ دل در انواع مختلف 8 پورت، 16 پورت، 24،48 و 128 پورت تولید شده است. به همین دلیل سوئیچ های شبکه این شرکت مورد استفاده بسیاری از سازمان های کوچک، متوسط و بزرگ قرار گرفته است. سوئیچ‎‌های این شرکت با توان و کارایی با راه‌حل‌های ایده‌آل را ارائه می‌دهد.