در حال نمایش 11 نتیجه

نمایش همه

سرور ایستاده HP

اگر قصد توسعه کسب و کار خود را داشته باشید، خرید سرور ML یا همان سرور تاور می‌تواند به‌عنوان یک مکمل ضروری برای زیر ساخت فناوری اطلاعات شما باشد. چه در حال استخدام کارمندان جدید باشید و چه در حال جذب مشتری‌های بیشتر، تفاوتی ندارد؛ یک سرور ایستاده می‌تواند برای مدیریت نرم افزارها و برنامه‌های کاربردی مورد استفاده قرار گیرد.

سرور تاور یا همان سرور HP ML دستگاهی است که در یک کابینت عمودی ساخته شده است و از اکثر برنامه‌های کاربردی مانند مدیریت سیستم، مدیریت فایل، برنامه‌های ER، توزیع و امنیت سیستم پشتیبانی می‌کنند. استفاده از سرورهای Tower مزایای خاص خودش را دارد که در این مطلب به آن اشاره خواهیم کرد.

خرید سرور HP ML

سرور ML چیست؟

انواع مختلفی از سرورها وجود دارد مانند سرورهای رکمونت و بلید. سرور برج ، سرور تاور ، سرور ایستاده و یا سرور ML نوع دیگری از سرورهای اچ پی است که در داخل یک شاسی مانند کیس کامپیوتر قرار گرفته است. در نگاه اول اگر سرور ام ال را مشاهده کنید، شاید متوجه تفاوت آن با کیس PC نشوید اما یک محصول را از روی ظاهر آن نباید قضاوت کرد! خرید سرور تاور به آن دسته از افرادی توصیه می‌شود که فضای کافی برای نگهداری از سرور رکمونت ندارند.

سرور ML به دلیل نوع طراحی‌اش با رایانه‌های رومیزی اشتباه گرفته می‌شود اما همین طراحی سبب می‌شود تا در مکان‌های محتلفی از جمله زیر میز اداری قرار گیرد! سرور ایستاده HP قابلیت‌های ارتقا بسیار زیادی دارد و با ویژگی‌های پیشرفته می‌تواند تمامی نیازهای سازمان‌های مختلف را پوشش دهد.

خرید سرور ML مناسب چه نوع مشاغلی است؟

برخی از صنایع بیش از سایرین به خرید سرور HP خصوصا سرور ML نیاز دارند. دلایل بسیار زیادی وجود دارد که چرا یک شرکت به‌جای اجاره یک سرور در دیتاسنتر، نیاز به خرید سرور اختصاصی خود را دارد. برخی از این دلایل عبارت‌اند از:

  • ارائه خدمات ایمیل خود و داشتن یک میل سرور
  • اجرای نرم افزارهای تخصصی، مانند مدیریت موجودی یا ذخیره سازی داده با حجم بالا در سرور برنامه
  • ارائه احراز هویت دامنه که به یک دامنه وب سایت اجازه می‌دهد روی یک سرور خصوصی میزبانی شود.
  • اشتراک گذاری دسترسی به سخت افزار در داخل، مانند چاپگرها یا فایل‌های خارجی

یک کسب و کار خیلی کوچک احتمالا نیازی به خرید سرور فیزیکی ندارد؛ اما اگر کسب و کار شما به نحوی است که امنیت بیشتر برای مشتریان حائز اهمیت است؛ شاید بهتر باشد نسبت به خرید یکی از انواع مدل سرور تاور اچ پی اقدام کنید. این به شما امکان می‌دهد اقدامات امنیتی بیشتری را شامل روش‌های رمزگذاری پیشرفته‌تر و نرم افزار تشخیص بدافزار بهتر بگنجانید.